Компанія

Доброго дня, Вас вітає PRAKRITYтм!

 «ПРАКРІТІ» - життєдайна сила природи, від якої бере початок все на землі.

Мило ТМ «PRAKRITY» –  на 100% природний продукт, виготовлений за власною унікальною рецептурою лише з натуральних компонентів подарованих природою людині. До його складу входять лише рослинні та ефірні олії, лікувальні трави, морські водорості, грязі, глини, воски та багато іншого.

Ми не використовуємо синтетичних основ, а виготовляємо наше мило з нуля шляхом омиленням рослинних олій з додаванням тих чи інших природних компонентів, що наділяє кожен шматочок мила Душею.

Мило не містить жодних домішок, синтетичних ароматизаторів,  тваринних жирів, барвників чи консервантів, які могли б нашкодити людині. Той чи інший колір та запах отримано шляхом додавання лише компонентів подарованих Землею.

Кожен шматочок мила, за виключенням мила «Прополіс» та мило «Дігтярне» має в своєму складі ледь помітний аромат ефірних олій, який розкривається при дбайливому догляді за шкірою.

ТМ «PRAKRITY» розроблено 3 серії мила, кожна з яких має свою особливість та безперечно свої виняткові природні властивості, щоб задовольнити навіть самого вимогливого споживача.

Нами виготовляється не просто мило для гігієни рук, а косметичний засіб для всього тіла, який ніжно очищає шкіру та дарує їй відчуття свіжості!

Кожен етап виробництва контролюється для надання дійсно якісного та безпечного продукту.

Підписка на розсилку